#kinezipower

 

APIE UŽSIĖMIMĄ

 

#kinezipower – tai naujas užsiėmimas skirtas 5 asmenims. Kiekvienas žmogus yra individualus ir savitas, ne išimtis ir jo kūnas. Diva Namai sukūrė savo naują užsiėmimą, pavadinimu – kinezipower, kurio metu ištestuojamas individualiai kiekvienas žmogus ir jam sudaromas individualus stiprėjimo planas. Visų užsiėmimų metu Jus prižiūrės, patars ir koreguos kineziterapeutas. Taip pat yra galimybė paprašyti trenerių namų darbų, tam, kad pasiektumėte reikiamų rezultatų greičiau ir efektyviau.


#kinezipower ABONEMENTAS
Turint įprastą abonementą į šį užsiėmimą eiti negalima. Įsigijus ar nusprendus lankyti #kinezipower užsiėmimą reikalinga rezervacija.

(Abonementą galite įsigyti čia ABONEMENTAS)

 

Šis užsiėmimas startuoja nuo rugsėjo mėnesio!

Diva Namai užsiėmimas - Mama + vaikas

Brangiosios mamytės, kaip mūsų trenerė Jūratė ir pasakė: „po parką vaikščioti su vėžimėliu ne gana!” 👶 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀Tikrai žinome, kad sunku rasti laiko, ypač kai tapote mamyte neseniai, bet dėl savo ir vaikučio gerovės kviečiame Jus išbandyti užsiėmimą #Mama+vaikas!🤱 ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀❓Turite klausimų? Rašykite mums į Facebook, el. paštu info@divanamai.lt arba skambinkite +370 659 90947

Posted by DivaNamai on 2019 m. lapkričio 13 d., trečiadienis

GALERIJA