Turint įprastą abonementą į šį užsiėmimą eiti negalima. Įsigijus ar nusprendus lankyti #kinezipower užsiėmimą reikalinga rezervacija.
Viena online individuali treniruotė - vyksta labai paprastai, dėl treniruotės susitariate su norima trenere ir nutariate per kurią platformą Jums būtų patogiausiai susisiekti vaizdo skambučiu (Viber, Skype, Messenger ar Zoom) bei patogiausią laiką ir viskas! Susisiekti su mumis visada galite info@divanamai.lt, per mūsų Facebook ar Instagram platformas. 💛 Norinčioms įsigyti vieną online individualią treniruotę reikia: 1. Pervesti 30 eur į UAB "Divos Namai" atsiskaitomąją sąskaitą: LT807300010139492861 Bankas: „Swedbank“, AB; Banko kodas: 73000 2. Parašyti į info@divanamai.lt ir nurodyti, kas padarė pavedimą.
Kiekvieną dieną į el. paštą gausite nuorodą, paspaudus ant jos rasite treniruotę. Visas 4 savaites nuorodos išlieka aktyvios ir galima pakartoti bet kurią treniruotę net po keletą kartų, bet kuriuo laiku! Norint gauti nuorodas, Jums reikia įsigyti abonementą, kurio kaina 40 eur. (abonemento trukmė 4 sav., gausite 8 - 12 skirtingų treniruočių. galimybę konsultuotis dėl pratimų). 💛 Norinčioms įsigyti nuotolinį "Diva Namai" treniruočių abonementą reikia: 1. Pervesti 40 eur į UAB "Divos Namai" atsiskaitomąją sąskaitą: LT807300010139492861 Bankas: „Swedbank“, AB; Banko kodas: 73000 2. Parašyti į info@divanamai.lt nurodydamos, kas padarė pavedimą ir į kokį el.paštą nori gauti nuorodas.