APIE MUS

APIE KOMANDĄ

DIVA NAMAI

Nedidelės, jaukios ir šiltos sporto klubo erdvės primena savus namus. Juk didinti fizinę ir psichologinę ištvermę kur kas efektyviau draugiškoje, teigiamai nuteikiančioje aplinkoje. Užsukę į „Diva Namai“ atrasite ne tik profesionalių trenerių vedamus užsiėmimus, bet ir ratą asmenybių, kuriuos vienija bendras tikslas – siekis pagerinti savo savijautą bei išvaizdą, žmones, kurių išgyvenimai ir problemos primins jūsiškes.

 

Diva Namai“ įkūrėja Vaiva Nepaitė siekia, kad sporto klubo aplinka būtų kuo jaukesnė ir artimesnė namams: „Orientuojamės ne į tinklinių sporto klubų stilistiką. „Diva Namai“ siekis – sukurti jaukią, suasmenintą butiq sporto klubo aplinką, kurioje dominuotų ne tobulų kūno formų kultas, o noras tobulėti – tiek dvasiškai, tiek ir fiziškai. Tai vieta, kurioje susitiks ir bendraus savo išvaizdą ar savijautą pagerinti norintys žmonės. Čia juos suvienys bendri tikslai.“

 

Siekdami sukurti kuo tvirtesnę sporto klubo bendruomenę, žmonių skaičius užsiėmime yra ribojamas iki 15.  Be to, užsiėmimus visuomet veda tie patys treneriai. Šios taisyklės skirtos tam, kad kas kartą užsukę į „Diva Namai“ pasijaustumėte lyg namuose – čia kaskart rasite savą aplinką ir jau pažįstamus žmones, pamiršite rūpesčius ir rutiną.

 

Jei turite mums pastebėjimų, patarimų visada mielai išklausome ir reaguojame. Tad skatiname Jus bendrauti – būkim draugėmis. Galbūt norite asmeniškai pasikalbėti ar išsakyti savo nuomonę – tuomet laukiu Tavo laiškelio adresu vaiva@divanamai.lt.

 

O jeigu norite su visomis pasidalinti savo įspūdžiais, tai galite padaryti mūsų atsiliepimų skiltyje, čia ATSILIEPIMAI.

 

 

Su meile, Diva namai komanda

 

 

ERDVĖS